Contact

Het scenarioboek externe veiligheid wordt beheerd door een beheergroep. Bij vragen en/of opmerkingen kunt u contact met ons opnemen via het contactformulier, e-mail of telefoon.

Leo Doornbos
Veiligheidsregio Noord-Holland Noord
ldoornbos@vrnhn.nl
06 – 5256 2339

Lorenzo Grabijn
Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland
l.grabijn@brandweeraa.nl
06 – 5005 3516

Bart Koning
Veiligheidsregio Kennemerland
bkoning@vrk.nl
023 -567 4092
06 – 2563 9154

Cees Mars
Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland
C.Mars@brandweeraa.nl

Emérence Veldkamp
Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland
e.veldkamp@brandweeraa.nl

Michel Westerhof
Veiligheidsregio Utrecht
m.westerhof@vru.nl
088 – 878 4172

 

Contactformulier

Bij vragen en/of opmerkingen kunt u ook contact met ons opnemen via het contactformulier:

vraag
Voor - en achternaam
E-mail adres
Captcha (Neem de code over)
Captcha (Neem de code over)