Contact

Het scenarioboek externe veiligheid wordt beheerd door een beheergroep. Bij vragen en/of opmerkingen kunt u contact met ons opnemen via het contactformulier, e-mail of telefoon.

Leo Doornbos
Veiligheidsregio Noord-Holland Noord
ldoornbos@vrnhn.nl
06 – 5256 2339

Ferry El-Aaïdi
Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland
f.elaaidi@brandweeraa.nl
020 – 5555 6467

Bart Koning
Veiligheidsregio Kennemerland
bkoning@vrk.nl
023 -567 4092
06 – 2563 9154

Cees Mars
Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland
c.mars@brandweeraa.nl
020 – 555 6474
06 – 5195 6958

Emérence Veldkamp
Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland
e.veldkamp@brandweeraa.nl

Michel Westerhof
Veiligheidsregio Utrecht
m.westerhof@vru.nl
088 – 878 4172

Koen Wiering
Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland
K.Wiering@brandweeraa.nl
020 – 5555 6477

 

Contactformulier

Bij vragen en/of opmerkingen kunt u ook contact met ons opnemen via het contactformulier:

vraag
Voor - en achternaam
E-mail adres
Captcha (Neem de code over)
Captcha (Neem de code over)